Skip to content

Centrum handlowe Oliwa

by admin on November 2nd, 2009

oliva

C.H OLIWA położone jest w środku Trójmiasta przy głównej arterii komunikacyjnej Al.Grunwaldzkiej 309 w Gdańsku – Oliwie, niedaleko Uniwersytetu Gdańskiego, na wysokości przytanku SKM Przymorze.

Na parterze znajduje się LEROY MERLIN – market z branży budowlanej i wyposażenia wnętrz, Kantor oraz piekarnia Fornetti. Na piętrze zakupić można sprzęt AGD i RTV spośród szerokiego asortymentu marketu MEGA AVANS, a także znakomicie zaopatrzyć się w produkty spożywcze w supermarkecie BOMI.

W wielu markowych sklepach o różnym klimacie, takich jak Aedes, Senkap, Omega, Kampra, Teko, DS Studio, Mairo, LNP czy Inmedio można efektownie wyposażyć swoje mieszkanie czy dom. Tu zaprojektujecie wnętrza: salon, kuchnię, łazienkę, sypialnię, zapewnicie sobie piękny wystrój okien, zakupicie szereg dekoracyjnych artykułów: obrazy, meble, antyki.

W wolnym czasie można przysiąść w nowoczesnej, chilloutowej Restauracji SET i zasmakować potraw z urozmaiconego menu.

Centrum Handlowe zapewnia bezpłatny parking na 600 miejsc w tym parking podziemny. Komunikację wewnętrzną centrum stanowią cztery duże windy, schody ruchome i stałe.

Obiekt jest wyposażony we wszelkie niezbędne w nowoczesnym centrum handlowym instalacje w tym klimatyzację i układy odzysku ciepła.

Więcej informacji na stronie:  http://www.wkks.pl/No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS