Skip to content

Altoria Apartamenty

by admin on November 22nd, 2009

altoria-apartamenty

Przy ulicy Strzelców, w Gdyni powstanie Altoria Apartamenty. Niebywałą zaletą tego miejsca będzie jego lokalizacja, a mianowicie powstanie na wzgórzu skąd roztacza się wspaniały widok na panoramę miasta. Niedaleko jest także do lasu, a także do innych miejsc wchodzących w skład Trójmiasta.

Inwestycja zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ mają powstać czterokondygnacyjne budynki o bardzo nowoczesnym stylu architektonicznym składające się z dziedzińca,a przede wszystkim korzystać z niego będą mogli tylko mieszkańcy, ponieważ teren będzie ogrodzony. Niebywałą zaletą będzie także porteir, który czuwać będzie w recepcji. Do garaży podziemnych będą zjeżdżać nowoczesne windy.

Wszyscy zmęczeni pracą będą mieli także możliwość skorzytać z klubu fitenss. Jeśli chodzi o indywidualnośc, to jest możliwość wybudowania sobie w swoim mieszkaniu, kominka. Z pewnością bardzo interesującym rozwiązaniem będzie stworzenie specjalnych apartamentów usługowych np. dla adwokatów, gdzie będą mogli świadczyć swoje usługi.



No comments yet

Leave a Reply

Note: XHTML is allowed. Your email address will never be published.

Subscribe to this comment feed via RSS